Топ Новини

Україна і РФ підписали протокол про серійне виробництво Ан-148-100 і його модифікацій

19 серпня 2011 в 17:34
Україна і РФ домовилися про спільне серійне виробництво Ан-148-100 і його модифікацій, різних видів двоконтурних двигунів АІ-222-28 і Д-36-МБ, повідомляє Агентство з управління державними корпоративними правами та майном України.
samolet_air_Antonov_avia_98.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з його прес-релізу, глава відомства Дмитро Колесников та заступник міністра промисловості і торгівлі РФ Денис Мантуров підписали в п'ятницю в Москві відповідний протокол про внесення змін і доповнень до Угоди між урядами України і РФ про співробітництво в сфері розробки, виробництва, поставок і експлуатації авіаційної техніки від 20 серпня 1997 року.

Сторони також закріпили домовленість про поставку запасних частин і комплектуючих протягом усього терміну експлуатації авіаційної техніки.

"Протоколом, підписаним сьогодні, ми не лише зміцнили українсько-російське співробітництво в авіаційній галузі, а й поставили нові важливі завдання. Результатом цієї співпраці стане підвищення конкурентоспроможності та завоювання повної довіри до наших літаків", - цитує прес-служба слова Д. Колесникова.

Підписаний у Москві протокол є невід'ємною частиною угоди між урядами України та РФ і вже набув чинності, зазначили в українському відомстві.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...