Топ Новини

Україна і Білорусь домовилися про співпрацю у промисловій сфері

26 грудня 2016 в 13:30

В рамках досягнутих домовленостей підприємства обох країн будуть випускати спільну продукцію. Зокрема, будівельну, сільськогосподарську і транспортну.

украина беларусь
Представники України та Білорусі домовилися про розширення співпраці у сфері машинобудування
Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко і заступник Міністра промисловості Білорусі Дмитро Корчик зустрілися сьогодні, 26 грудня. Представники України та Білорусі обговорили перспективи розвитку промислової кооперації обох країн в 2017-2020 роках, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Україна і Білорусь планують істотно збільшити співробітництво у сфері машинобудування. Зокрема, представники обох країн домовилися про спільне виробництво тролейбусів і розширення модельного ряду ліфтів спільного виробництва. Крім того, планується відкриття низки спільних виробництв, зокрема, виробництва сільськогосподарської техніки з білоруським холдингом "Гомельмаш".

"Розвиток співпраці у сфері машинобудування – один з головних пріоритетів українсько-білоруського співробітництва. У підготовленій дорожньій карті розвитку співробітництва на 2017-2020 роки відображені, в першу чергу, проекти машинобудування, зокрема, виробництва тракторів, зерно - і кормозбиральних комбайнів, вагонів, будівельної і комунальної техніки", - повідомив заступник міністра Юрій Бровченко.

У свою чергу його колега Дмитро Корчик розповів про те, що промисловість України і Білорусі "доповнюють один одного і постійно зростають".

Читайте також: Києву варто задуматися про пошук альтернативного Мінську майданчика для переговорів – експерт

За вісім місяців 2016 року товарообіг між країнами склав $ 2,3 млрд, що на 9% більше аналогічного показника за минулий рік.

Як повідомлялося раніше, Білорусь зайняла провідні позиції з експорту в Україну світлих нафтопродуктів. За підсумками 10 місяців 2016 року білоруські постачальники експортували в Україну 3,3 млн тонн світлих нафтопродуктів, продемонструвавши 80% зростання на постачання бензину і 35% зростання поставок дизельного палива.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...