Топ Новини

Україна хоче посилити співпрацю з Францією у сфері сільського господарства

25 лютого 2013 в 16:20

Франція підтримала пропозицію України опрацювати питання щодо створення об'єднання країн-учасниць світового зернового ринку.

Український уряд має намір посилити співпрацю з Францією у сфері сільського господарства. Про це стало відомо під час зустрічі міністра аграрної політики і продовольства України Миколи Присяжнюка з міністром сільського господарства, харчової промисловості та лісового господарства Франції Стефаном Ле Фолем, повідомляє прес-служба Кабміну.

Зокрема, під час зустрічі міністри домовилися про проведення восени засідання українсько-французької робочої групи з питань сільського господарства.

Крім того, Стефан Ле Фоль підтримав пропозицію Миколи Присяжнюка опрацювати питання щодо створення об'єднання країн-учасниць світового зернового ринку. Це дасть можливість формувати цінову політику на зернові і підтримувати баланси зерна.

Під час зустрічі сторони відзначили зростання товарообігу між країнами. Так, у 2012 році, порівняно з попереднім роком він збільшився на 167,09 мільйона доларів і склав 485,054 мільйона доларів. Зокрема, значно зріс експорт української соняшникової олії і зернових. Микола Присяжнюк нагадав, що між Україною і Францією ведеться активне співробітництво в галузі тваринництва, рослинництва, зокрема, насінництва, ветеринарної медицини, а також аграрної освіти.

Так, Україна у галузі рослинництва співпрацює згідно з чинними насіннєвими схемами сортової сертифікації в рамках ОЕСР. Крім того, в Україні у серпні 2012 року почав свою роботу проект технічної допомоги Twinning "Надання допомоги Україні у приведенні законодавства у сфері фітосанітарії і адміністративних основ у відповідність з Європейськими стандартами".

Присяжнюк також відзначив зацікавленість держави у сприянні французьким компаніям, що працюють в Україні, і відзначив перспективність інвестицій в український аграрний сектор. Стефан Ле Фоль висловив задоволення нинішнім рівнем розвитку двосторонньої співпраці, водночас зазначивши, що його планується ще більше надалі розвивати.

За матеріалами: РБК-Україна
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...