Топ Новини

Угорщина підвищила ставку ПДВ до найвищого рівня в Євросоюзі

23 листопада 2011 в 15:49
Парламент Угорщини схвалив проект закону, що передбачає, зокрема, підвищення в країні ставки податку на додану вартість з 25% до 27%, що робить її найвищою серед усіх 27 країн Європейського союзу.

На початку тижня уряд Угорщини офіційно звернувся до Європейського союзу і МВФ за новою фінансовою допомогою, посилаючись на якусь угоду з ними щодо превентивного кредитування. В умовах боргової кризи в Європі це дозволило б країні уникнути можливого зниження рейтингу її суверенних боргових зобов'язань нижче "інвестиційної" категорії. На сьогодні вони перевищують цей рівень на одну позицію.

Зокрема, міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's вже заявило про можливе зниження кредитного рейтингу Угорщини ще до кінця листопада.

У 2008 році Угорщина, також звернувшись за фінансовою допомогою до міжнародних організацій, отримала кредити МВФ, Світового банку і Євросоюзу на загальну суму 20 млрд євро.

Ставки податку на додану вартість у країнах Європейського союзу складають від 15% (в Люксембурзі і на Кіпрі) до 25% (у Швеції та Данії).

Нагадаємо, напередодні Європейська комісія офіційно попередила п'ять держав ЄС, які наступного року ризикують порушити бюджетну дисципліну, про неприпустимість подібного розвитку подій. Серед цих країн була і Угорщина.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...