Топ Новини

Участь Греції в єврозоні під загрозою

26 травня 2011 в 05:24
Участь Греції в єврозоні під загрозою, повідомила сьогодні єврокомісар від Греції з морських справ і рибальства Марія Даманакі.
evroinegration.jpg
dic.academic.ru

"Головне досягнення у післявоєнній історії країни - євро і європейський вектор розвитку - у небезпеці. Сценарій щодо видворення Греції з єврозони вже на столі", - йдеться у її заяві.

У травні 2010 року Євросоюз і Міжнародний валютний фонд (МВФ) відкрили Греції кредитну лінію на 110 млрд євро, пов'язавши допомогу з жорсткими заходами економії. Зокрема, Афіни зобов'язалися до 2014 року скоротити бюджетний дефіцит до 3% від ВВП.

Незважаючи на надану фінансову допомогу, країна так і не зуміла вирішити свої бюджетні та боргові проблеми, що змушує грецький уряд шукати додаткові способи скорочення боргового навантаження. Останнім часом ринки практично змирилися з думкою, що Греція піде на реструктуризацію своїх зобов'язань у тій чи іншій формі, наприклад, через продовження строків звернення урядових облігацій.

Декількома днями раніше грецький прем'єр-міністр Георгіос Папандреу наполягав на тому, що отримав особисті гарантії того, що його країна залишиться серед 17 держав зони обігу єдиної європейської валюти.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...