Топ Новини

У проекті держбюджету-2012 гроші на реформи Януковича відсутні

23 вересня 2011 в 13:36
Проект державного бюджету на 2012 рік не відповідає амбітній президентській програмі реформ. Фактично вони не пов’язані між собою: програма Януковича існує сама по собі і бюджетом не підкріплюється.
gosbudjet_2012_budjet1_budzhet_budget.jpg
ZN.UA

Про це в коментарі для ZN.UA заявив колишній перший заступник голови секретаріату президента Олександр Шлапак.

«Наскільки я зрозумів, програма реформ президента Януковича — це прорив у пріоритетних сферах: в енергетиці, аграрному секторі, інфраструктурі тощо. А в бюджеті традиційно на кілька відсотків проти 2011 року збільшено видаткові статті, і аж ніяк такі пріоритети не виокремлюються», — наголосив він.

«Крім того, було дуже пафосно проголошено ряд справді важливих національних проектів. Але з усіх цих проектів фінансуються лише 100 млн грн на перинатальні центри. І все. Більше на національні проекти не виділяється ні копійки», — повідомив О. Шлапак.

«Скільки розмов було про малий і середній бізнес? А на ділі маємо на кредити цьому бізнесу ганебну цифру — 10 млн грн Краще б уже зовсім забрали мікрокредитування і не соромилися», — вважає О. Шлапак.

Фактично немає ресурсів (закладено мізерні суми) на підтримку села і, серед іншого, на проведення розмежування земель.

«І як влада збирається здійснювати земельну реформу, якщо землі досі не розподілено між комунальною і державою власністю, абсолютно незрозуміло», — наголосив О. Шлапак.

Детальніше читайте в матеріалі Юрія Сколотяного «Із бюджетом будемо до зими?» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...