Топ Новини

У Мінфіні переконані, що митниця й надалі рекордно наповнюватиме бюджет

7 липня 2012 в 11:12
До вступу Митного кодексу збільшення надходжень було на рівні 24% в порівнянні з минулим роком, а пысля набуття ним сили - цей показник становив 31,8%. При цьому обсяг імпорту росне не особливо, а надходження значно збільшилися.
Tamozhnya__08.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Держмитслужба зуміє до кінця року утримати високу планку приросту платежів до держбюджету. Такий прогноз зробив міністр фінансів Юрій Колобов на круглому столі «Доходи бюджету і новий Митний кодекс: основні ризики збереження стабільності», який провела «Ліга фінансового розвитку» за підтримки тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Обсяги будуть тільки зростати», - запевнив керівник Мінфіну. Як зауважив урядовець, за перше півріччя митниця перерахувала до бюджету 61 млрд грн, що на 25,5% (+12,35 млрд грн) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Таким чином, план було виконано на 101,6%.

Янукович зобов’язав митницю збільшити збори на 7 млрд грн за рахунок боротьби з корупцією


«До вступу Митного кодексу збільшення надходжень було на рівні 24% в порівнянні з минулим роком. У червні цей показник становив 31,8%, - наголосив Колобов. – Хотів би також звернути увагу, що обсяг імпорту у нас особливо не росте, а надходження збільшилися. Це підтверджує те, що спрацьовує принцип Митного кодексу щодо виведення бізнесу з «тіні», а також діють заходи спрямовані на зниження контрабанди.

Нагадаємо, що в поточному році ДМСУ має перерахувати до держбюджету 137 млрд грн. План платежів зріс на 15 млрд грн навесні, після проголошення президентських соціальних ініціатив.

«У результаті ми повинні дати по року приріст 24%, - констатує начальник управління адміністрування митних платежів Державної митної служби Віталій Зварич. – Таке підвищення може бути забезпечене тільки при чіткій взаємодії з бізнесом. Якщо ми сьогодні будемо викручувати руки і встановлювати правила, які не дозволять нормальним чесним партнерам вести нормальну роботу, то однозначно ми не зможемо розраховувати на настільки значне збільшення обсягів імпорту і, відповідно, на виконання бюджетних завдань».

Читайте також:

МВФ нахвалює новий Митний кодекс

Митниця збирається перекрити велику контрабанду, контрафактне виробництво і збут такої продукції

Калетник пообіцяв вирішити проблему з попереднім декларуванням імпорту

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...