У США знову зріс видобуток нафти

11 січня 2016 в 04:38

У грудні добовий видобуток нафти в США становив 9,2 млн барелів.

нефть
Даний ефект може бути викликаний зняттям ембарго на експорт нафти з США
OilNews

Видобуток нафти у США повернулася до зростання, незважаючи на падіння цін, повідомляє Управління енергетичної інформації США (EIA).

Видобуток нафти в США, який досяг піку в травні 2015 року на рівні 9,6 млн барелів на добу і потім почала зниження, знову демонструє ознаки зростання. Так, у грудні добовий видобуток становила в середньому 9,2 млн барелів проти 9,1 млн барелів у жовтні.

Цей ефект може бути викликаний зняттям ембарго на експорт нафти з США, який діяв протягом 40 років. А 1 січня в Італію була відправлена перша партія техаської нафти виробництва ConocoPhillips. Однак EIA не очікує значного збільшення експорту в "поточних ринкових умовах".

Читайте також: Аналітики Citigroup і UBS допускають падіння нафти Brent до 30 доларів

Напередодні ціна на нафту Brent впала нижче за $ 33 за барель, що сталося тлі обвалу фондового ринку в Китаї, який знизився за станом на 04:24 на 7,32%. Вже на самому початку торгів індекс Shanghai Composite знизився більш ніж на 5%, після чого торги були припинені на 15 хвилин. Однак після відновлення роботи біржі різке падіння продовжилося. На позначці 7,32% торги знову були припинені. Разом з тим, в п'ятницю китайські фондові ринки повернулися до зростання, що позитивно позначилося на ціні на нафту.

Разом з тим, за оцінкою експертів, слабка статистика по економіці Китаю може призвести до зниження попиту на нафту, адже Китай є головним у світі покупцем енергоресурсів і другим за обсягами покупцем нафти. Це може посилити проблему надлишку нафти на ринку.

Ціни на нафту проігнорували загострення відносин між Іраном і Саудівською Аравією, оскільки пропозиція як і раніше випереджає попит, відзначає Bloomberg.

За матеріалами: Коммерсантъ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...