Топ Новини

У "Нафтогазі" повідомили розмір зарплати Коболєва

10 березня 2015 в 15:58

Зарплата глави "Нафтогазу" в кілька разів більше, ніж у прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Андрей Коболев
Оклад Коболєва становить 26 тис. грн
DT.UA

Посадовий оклад глави найбільшого в Україні державного енергохолдингу НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва становить 26,025 тис. грн.

"Посадовий оклад голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва станом на 31.12.2014 р. становить 26 025,00 грн", - сказано в повідомленні НАК на офіційний запит УНІАН

Згідно з чинним законодавством, декларація про доходи за 2014 рік Коболєва буде подана у відповідні органи до 30 квітня 2015 року, зазначили в НАК.

"Також повідомляємо, що дана інформація буде оприлюднена на сайті "Нафтогазу України", - додали в компанії.

Крім заробітної плати Коболєва як глави держхолдингу, видання також поцікавилося доходами членів правління "Нафтогазу", однак в офіційній відповіді прес-служба НАК цієї інформації не надала.

У бесіді з агентством керівник прес-служби Олена Осмоловська пояснила, що члени правління НАК "Нафтогаз України" поки що визначаються, чи вони будуть публікувати свої доходи, оскільки чинне законодавство не зобов'язує топ-менеджмент держкомпанії розкривати власні доходи.

Як відомо, посадовий оклад прем'єр-міністра Арсенія Яценюка становить 6640 грн. Посадовий оклад віце-прем'єрів і міністра Кабміну становить 6109 грн. У звичайних міністрів він ще менший.

Нагадаємо, що НАК "Нафтогаз України" - найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають більше 97% газу і нафти в країні.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...