Топ Новини

Договір про ЗВТ у рамках СНД передано на ратифікацію у Раду (документ)

9 листопада 2011 в 20:15
Договір про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з країнами-учасницями СНД передано на ратифікацію у Верховну Раду.
rada-2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

ZN.UA має в своєму розпорядженні текст документа, з яким можна ознайомитися тут.

"Уряд ініціює ратифікацію Верховною Радою України договору про зону вільної торгівлі з країнами-учасницями Співдружності Незалежних Держав. Відповідний законопроект ухвалено на засіданні уряду 9 листопада", - наголошується в повідомленні прес-служби Мінекономрозвитку.

У договорі про зону вільної торгівлі державами-учасницями переговорного процесу враховані пропозиції України, які дають можливість "більш ефективно захистити національні економічні інтереси, зокрема, при застосуванні захисних заходів".

"У результаті проведених розрахунків в розрізі основних видів економічної діяльності після набрання чинності договором про зону вільної торгівлі держав-учасниць СНД можна очікувати на додаткове зростання обсягів випуску: сільського господарства - на 3,86 %; харчової промисловості - на 3,36 %; легкої промисловості - на 3,11%; металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів - на 4,2 %; хімічної та нафтохімічної промисловості - на 4,75%; машинобудування - на 7,19 %", - йдеться в повідомленні.

В цілому по економіці після набрання чинності договором про зону вільної торгівлі СНД очікується позитивний вплив на рівні близько 3-3,5 % обсягу випуску в цілому, ВВП - на рівні 2,5%, тобто приріст ВВП становитиме близько 37,5 млрд грн.

Додатковий приріст доходів державного бюджету може становити близько 9,4 млрд грн на рік.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...