Топ Новини

ТНК-ВР: Динаміка цін на українських АЗС повністю повторює європейські тенденції

12 грудня 2011 в 11:46
Ціни на бензин в Україні без податків співвідносні з європейськими. Згідно з даними, які навела віце-президент з продажу, трейдингу і логістики ТОВ "ТНК-BP Коммерс» Олена Алексєєва, середня ціна на бензин А-95 в Україні без врахування податкового навантаження становить 58 євроцентів за літр. У більшості європейських країн це значення становить близько 62-63 євроцентів за літр.
zapravka_benzin_DSC0525_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

При цьому рівень податкового навантаження на цей вид палива в Україні сягає 36 євроцентів на літрі, у Європі — 60-90 євроцентів на літрі і вище.

«Динаміка цін на паливо в українському роздробі повністю повторює європейські тенденції, — цитує слова О.Алексєєвої прес-служба ТОВ «ТНК-BP Коммерс». — Якщо ми подивимося на ціну палива без податків у нас і в Європі, вона виявиться трохи нижчою. Але все-таки, через високу залежність від імпорту український ринок нафтопродуктів більш схильний до світових коливань цін, аніж, наприклад, російський».

За словами топ-менеджера, у Росії середня ціна бензину А-95 без податків становить 47 євроцентів на літрі, податки займають до 20 євроцентів на літрі цього бензину. О.Алексєєва наголосила, що в Росії виробництво палива усередині країни стимулюється державою, що дозволяє досягати порівняно низьких цін на російських заправках. При цьому в Україні, за її словами, нафтопереробка ніяк не стимулюється.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...