Топ Новини

Світовий банк рекомендує Україні провести стрес-тестування банків

20 січня 2012 в 17:37
Світовий банк (СБ) рекомендує владі Україні провести стрес-тестування банків, щоб оцінити потенційну стійкість кредитно-фінансових установ в умовах другої хвилі кризи.

СБ також закликає українську владу уникати конфліктів з торговими партнерами, повідомив менеджер установи з досліджень глобальної макроекономіки Ендрю Бернс.

«Ми рекомендуємо, враховуючи фінансовий компонент, провести стрес-тест банківського сектора, оскільки існує високий ризик наявності серйозних проблем у банках країн, що розвиваються. Я знаю, що в Україні це вже серйозне питання ... Цей ризик ще більше підвищиться, якщо буде друга хвиля кризи», - сказав він.

Щодо другої хвилі глобальної кризи Ендрю Бернс висловив думку, що вона все ще може прийти, але про термін і потужності цього явища поки говорити складно.

«Ризик полягає в тому, що ситуація (зі світовою економікою) може ще погіршитися», - уточнив експерт.

Як повідомлялося, представники Національного банку України заявляли, що центральний банк розглядає можливість проведення чергового стрес-тестування українських банків, щоб визначити ступінь їх потенційної фінансової стійкості в несприятливих умовах. 

Читайте також:

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...