Світовий банк оголосив про нову програму з Україною

17 лютого 2012 в 08:32
Програма розрахована на на 2012-2016 роки і передбачає виділення банком щорічних позик на суму $500 млн, плюс ще $400 млн на рік від Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка входить до структури СБ.
wb_worldbank_worldbank.jpg
World Bank / flickr.com

Рада директорів Світового Банку затвердила нову програму стратегічного партнерства з Україною на 2012-2016 роки, спрямовану на покращення ділового клімату і зміцнення конкурентноздатності на міжнародній арені.

Як повідомляє прес-служба СБ, стратегія пропонує інвестиційну програму кредитування у діапазоні від 0 млн на рік. Крім того, Міжнародна фінансова корпорація (IFC),  що входить до групи СБ, буде додатково виділяти ще до 0 млн на рік.

Програма також включає в себе аналітичні і консультаційні послуги та технічну допомогу.

Основна мета програми - обернути недовіру українців до проведених владою реформ на їхню підтримку, зробити уряд більш підзвітним і ефективним. За словами нового директора СБ в Україні Чімяо Фана, серед іншого кошти підуть на підтримку програми економічних реформ на 2010-2014 роки, на вдосконалення системи державного управління і реалізацію очікувань українського народу.

Допомога Світового банку буде зосереджена у двох сферах:

I - на поліпшення відносин держава-суспільство: управління бюджетом, ефективність надання послуг в освіті та охороні здоров'я, послуг ЖКГ, інвестиції в інфраструктуру, реформу держзакупівель;

II - на покращення відносин держава-бізнес: підтримка зростання і конкурентоспроможності за рахунок покращення бізнес-клімату, стимулювання внутрішніх та іноземних інвестицій для підвищення продуктивності праці, поліпшення фізичної інфраструктури з метою зниження витрат на ведення бізнесу, залучення приватних інвестицій в сільське господарство України, щоб отримати вигоду з високого міжнародного попиту на продукти харчування та сільськогосподарські товари.

Читайте також:

Світовий банк назвав головні уроки останніх років роботи в Україні


СБ: Українці зможуть зрозуміти підвищення тарифів на газ тільки якщо буде збільшена прозорість «Нафтогазу»

Ексклюзивне інтерв'ю екс-директора СБ в Україні Мартіна Райзера

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...