Топ Новини

Світ витратить на відновлювану енергетику трлн до 2030 року

30 листопада 2011 в 12:25
Bloomberg New Energy Finance прогнозує, що з рекордних $195 млрд в 2010 році сума подвоїться, і в 2020 році складатиме $395 млрд, перш ніж досягти $460 млрд в 2030 році.
18-energy_green_zelenaya.jpg
megalife.com.ua

"Огляд світового ринку відновлюваної енергії", аналіз останніх прогнозів компанії щодо розміру світових енергетичних ринків до 2030 року, показує стабільне зростання вартості встановлених потужностей.

Bloomberg New Energy Finance прогнозує, що з рекордних 5 млрд в 2010 році сума подвоїться, і в 2020 році складатиме 5 млрд, перш ніж досягти 0 млрд в 2030 році.

Європа залишиться найбільшим ринком для інвестицій у відновлювану енергетику, проте стикнеться з короткотерміновим сповільненням зростання у зв’язку зі скороченням "зелених" тарифів для проектів сонячної та вітрової енергетики.

В той час як найбільші фінансові активи на нові проекти у відновлюваній енергетиці надходять сьогодні з ЄС, після 2014 року Китай почне домінувати на інвестиційному ринку, щорічно витрачаючи млрд.

Сонячна енергетики буде другою за підйомом після морської вітроенергетики, зростаючи з 51 ГВт в 2010 році до 1137 ГВт в 2030 році.

Нагадаємо, напередодні Україна вперше потрапила до рейтингу привабливих для "зелених" інвестицій країн, який складає аудиторська компанія Ernst&Young, посівши в ньому 32 місце з 40.

ZN.UA: Відзначимо, що наразі Україні поки нічим пишатися в питанні поновлюваних джерел енергії. Як розповів раніше в інтерв'ю ZN.UA голова Державного агентства енергоефективності та енергозбереження Микола Пашкевич, в енергобалансі країни частка поновлюваних джерел енергії становить близько 1%, при цьому за останні чотири роки цей показник практично не змінився в кращий бік.

В липні 2010 року Міжнародне енергетичне агентство опублікувало оновлену дорожню карту розвитку технологій енергогенерації «Перспективи енергетичних технологій-2010». Це сценарний аналіз ключових технологій виробництва та споживання енергії на наступні 50 років. Основний акцент даної концепції — забезпечення розумного, природоохоронного (екологічного) і конкурентного розвитку енергетики. Визначальними при виборі технологій енергогенерації є ефективність, ступінь впливу на навколишнє середовище, капітальні та експлуатаційні витрати.

Не вщухають дискусії і щодо значущості відновлюваної енергетики в структурі українського енергобалансу, особливо в світлі підготовки до реалізації Національного проекту «Енергія природи». Нерідко в наукових і політичних колах звучать діаметрально протилежні думки про доцільність, можливості та масштаби будівництва та експлуатації об'єктів відновлюваної енергетики - від вкрай песимістичних до фантастичних.

За матеріалами: Ukrаїнська Energетика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...