Топ Новини

Сусіди подали скаргу на Україну до Енергетичного співтовариства

27 січня 2012 в 09:12
Велика енергокомпанія, що представляє одну із суміжних з Україною країн, поскаржилася на неї до секретаріату Енергетичного співтовариства. Якщо Україна не вирішить зазначену проблему, з країни можуть піти всі інвестори у цій сфері.
soobschestvo_eu.jpg
energy-community.org

Про це повідомив журналістам директор секретаріату спільноти Славтчо Нейков у Києві в четвер.

"Представники однієї з країн нам повідомили про проблеми з Україною, і що вони, можливо, шукатимуть рішення через механізми Енергетичного співтовариства", - сказав він.

При цьому С.Нейков не уточнив, про яку саме державу і компанію йде мова. "Це сусіди України...але це не "Газпром", - зазначив він.

С.Нейков пояснив, що компанії можуть апелювати до Енергетичного співтовариства у разі порушення країною-учасницею зобов'язань, взятих при вступі до спільноти. У свою чергу, секретаріат об'єднання може вимагати усунути порушення.

"Якщо держава не вирішить проблему, на яку ми вказали, можемо проінформувати вищий орган співтовариства - міністерську раду. Однак досі такого не відбувалося, тому що ефект буде вражаючим - всі інвестори, які збираються щось робити, або вони вже там (працюють у країні, що порушила вимоги Енергетичного співтовариства - ред.), просто підуть", - зазначив С.Нейков.

Директор секретаріату Енергетичного співтовариства підкреслив, що механізми організації не раз на практиці доводили свою ефективність. "Є формальна процедура, за якою, на щастя, ще не доводилося доходити до кінця. Але конкретні результати її застосування вже є", - підсумував він.

Нагадаємо, що всі країни, які межують з Україною із заходу, є учасниками Енергетичного співтовариства.

Читайте також:

Вихід з Енергетичного співтовариства позбавить Україну шансів на євроінтеграцію

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...