Створення європейського рейтингового агентства відклали через нестачу коштів

16 квітня 2012 в 10:42
На створення європейського рейтингового агентства сподівалися отримати гроші від великих німецьких і французьких банків, однак вони не виявили зацікавленості.
euromoney_evromoney_cent1.jpg
Lif..., flickr.com

Створення європейського рейтингового агентства відкладається через нестачу фінансових коштів. Як повідомляє в понеділок, 16 квітня, газета Financial Times Deutschland, консалтингова компанія Roland Berger, якій доручено вивчити можливості створення агентства, оголосила, що зібрати стартовий капітал у розмірі 300 мільйонів євро не вдалося.

Компанія сподівалася отримати гроші від великих німецьких і французьких банків, однак вони не проявили зацікавленості. Тим не менш, повністю відмовлятися від проекту Roland Berger не має наміру. Невелика група експертів продовжить роботу в цьому напрямку. Кошти для них виділили інвестори з фінансового сектору.

В даний час на ринках діє велика трійка рейтингових агентств - Moody’s, Standard & Poor's і Fitch. У Європі «трійку» останнім часом різко критикують. Їх звинувачують не тільки в тому, що своїми не завжди правильними оцінками вони сприяли загостренню кризи. Європейці також вважають, що рейтингові агентства зіграли негативну роль у драматичній ситуації, коли робилися спроби порятунку таких країн єврозони, як Греція, Португалія та Ірландія, які опинилися в борговій кризі.

Читайте також:

Глава МЗС Німеччини закликав створити європейське рейтингове агентство

Європа — за рейтингову конкуренцію

Азаров звинуватив агенство S&P, що занизило рейтинг України до негативного, у суб'єктивності

Агентство Fitch скасувало дефолт Греції

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...