Топ Новини

"Спрощенцям" і приватним підприємцям полегшать сплату єдиного соцвнеску

20 березня 2012 в 15:18
Платити єдиний внесок на загальнообов'язкове страхування "спрощенцям" дозволять не щомісяця, а раз на квартал. Іншим платникам-фізособам-підприємцям пропонується платити єдиний внесок, нарахований за календарний рік.

Верховна Рада (ВР) України має намір встановити окремий порядок сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування для фізичних осіб-підприємців та членів їхніх сімей.

За прийняття у першому читанні відповідного проекту змін до ст.9 та ст.25 закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" проголосували 304 народних депутата при 226 необхідних у вівторок, 20 березня.

Законопроект пропонує встановити окремий порядок сплати єдиного внеску для платників, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів їхніх сімей, які беруть участь у веденні ними підприємницької діяльності.

Пропонується замість щомісячної плати сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, наступного за кварталом.

Для інших платників єдиного внеску, пропонується платити єдиний внесок, нарахований за календарний рік.

При цьому, платники фізичні особи-підприємці повинні сплачувати цей внесок до 10 лютого, а особи, які забезпечують роботою себе самостійно - до 1 травня наступного року.

Звітним періодом для всіх платників єдиного внеску, пропонується встановити календарний рік.

Законопроектом пропонується синхронізувати сплату та подання звітності підприємцями як в податковому кодексі, так і в законі про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Читайте також:

Зменшення єдиного соцвнеску допомогло б перейти до «білих» зарплат


Розмір соціального внеску Кабмін планує визначати величиною бізнесу

Пенсійний фонд хоче позбавляти «спрощенців» права сплачувати єдиний податок за несвоєчасну сплату єдиного внеску

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...