"Спрощенці" зможуть самостійно відстежити он-лайн інформацію про накопичену пенсію

26 червня 2012 в 11:52
Пенсійний фонд повинен забезпечити створення такого веб-порталу на базі існуючих інформаційних систем і ресурсів шляхом їхньої модернізації.
dokumenti_nalog_ruki_08.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів України (КМУ) розпорядився створити і запустити з 1 жовтня 2012 року веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду (ПФ) України, через який "спрощенці" будуть мати доступ до інформації про стан накопичених пенсійних коштів і виплат, обробки звіту, поданого в електронному вигляді, стан взаєморозрахунків за зобов'язаннями платника.

Про це йдеться в розпорядженні КМУ № 401-р від 25 червня 2012 року "Про доступ до послуг у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування".

Згідно з документом, мова йде про громадян, юридичних та фізичних осіб-підприємців та осіб, які самостійно забезпечують себе роботою. Доступ до цієї інформації можна буде отримати після реєстрації в базі даних на порталі.

Створення такого порталу також забезпечить взаємодію "спрощенців" з органами Пенсійного фонду з питань заповнення бланків заяв, скарг, запитів в електронному вигляді, стану їх розгляду. Окрім того, портал передбачає можливість попереднього запису на відвідування Пенсійного фонду.

Веб-портал також буде містити інформацію для громадян про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій, зразки заяв, скарг, запитів на інформацію, порядок реєстрації громадян в базі даних порталу.

Пенсійний фонд повинен забезпечити створення такого веб-порталу на базі існуючих інформаційних систем і ресурсів шляхом їхньої модернізації.

Читайте також:

Податкова вводить онлайн-перевірку накладних


«Спрощенцям» і приватним підприємцям полегшать сплату єдиного соцвнеску

Українське ТБ приділяє провладним політикам удвічі більше уваги, ніж опозиції

ДПСУ потирає руки: зі «спрощенців» у 2012 році планують зібрати в 2 рази більше податків

Декларацію про доходи спростять і дозволять її електронну подачу

«Спрощенці» отримають законне право на відпустку

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...