Топ Новини

«Спрощенці» отримають законне право на відпустку

17 травня 2011 в 07:22
Уряд пішов на компроміс щодо внесення змін до Податкового кодексу в частині функціонування спрощеної системи оподаткування.
rabota_nalog_goss_business_333_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Зокрема, як повідомляє прес-служба Міністерства фінансів, Кабінет міністрів України схвалив відповідний законопроект. Документ вже зареєстрований у Верховній Раді під номером №8521 від 16 травня, проте самого тексту законопроекту поки що не опубліковано.

Проект є результатом обговорення і погодження відповідних податкових норм з підприємцями, профспілками, фаховими асоціаціями та експертам.

Зміни до Податкового кодексу передбачають, зокрема, скасування штрафних санкцій за несплату соціальних внесків в 2010 році, а також звільнення від такої сплати підприємців з  числа пенсіонерів та інвалідів.

Матимуть підприємці й економічно обґрунтоване право на відпустку – за один місяць щороку вони  за новим законодавством не сплачуватимуть «єдиний» податок.

Також законопроектом передбачено запровадження диференційованого підходу до класифікації малого бізнесу відповідно до річного обороту, реєстрацію «спрощенців» як платників ПДВ тощо.

В цілому, як зазначають у Мінфіні, проект закону «передбачає послаблення фіскального тиску на бізнес, значно розширює економічні свободи для малого та середнього підприємництва».

«Треба йти на ці зміни, тому що мета економічної політики уряду - дати більше свободи підприємливим людям і утвердити довіру людей до реформ», - наголосив прем’єр-міністр Микола Азаров.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...