Топ Новини

S&P знизило рейтинг Бельгії

26 листопада 2011 в 06:14
Одне з найбільших рейтингових агентств Standard & Poor's (S&P) ввечері в п'ятницю, 25 листопада, знизило довгостроковий кредитний рейтинг Бельгії, опустивши його на одну позицію з AA + до AA з «негативним» прогнозом.

 

 Зниження рейтингу експерти агентства пов'язують з міцніючим натиском фінансових ринків у Бельгії. Цей натиск торкнеться фінансової системи країни. Кредитні інститути, можливо, будуть потребувати допомоги держави. Це може підвищити державну заборгованість Бельгії, що складає зараз 97% від ВВП, на 3% відсотка.
 
Крім того, негативну роль відіграє уповільнення зростання бельгійської економіки. Ще однією причиною для зниження рейтингу агентство називає тривалу політичну невизначеність у Бельгії, де політичні партії вже більше року не можуть домовитися про формування нового кабінету міністрів. Перехідний уряд країни здатний лише до реалізації заходів короткострокового характеру щодо поліпшення фінансово-економічної ситуації, але не готовий до проведення довгострокових структурних реформ.
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...