Топ Новини

Шанси України залишитися осторонь світової кризи дорівнюють нулю

2 вересня 2011 в 09:43
В умовах глобалізації економіки шанси будь-якої країни залишитися осторонь кризових процесів майже нульову. Особливо це стосується країн з орієнтацією економіки на експорт і з низьким розвитком внутрішнього ринку, вважає директор аналітичної групи Da Vinci AG Анатолій Баронін.
flag.jpg
ZN.UA

 «Сумно констатувати, але сьогодні в арсеналі немає ніяких ефективних економічних заходів, здатних запобігти черговій хвилі кризи в нашій країні», - сказав А. Баронін в інтерв'ю ZN.UA.

При цьому він зазначив, що забезпечення економічної незалежності держави необхідно було починати з моменту отримання політичної незалежності. Це, перш за все, комплексні програми розвитку альтернативної енергетики, модернізації виробничих потужностей та інфраструктури, розбудови збиткових для бюджету схем - пенсійної системи, системи охорони здоров'я, оборони тощо. Вирішувати ці завдання необхідно в період сприятливої ​​світової кон'юнктури.
 
«Намагатися наспіх перебудувати економіку в період загострення панічних настроїв, стриманості інвесторів, глобальних політичних розбіжностей і нестабільності профільних для Україні експортних ринків - утопія», - констатував експерт.
 
Нагадаємо, що президент України Віктор Янукович запевнив у здатності української влади впоратися з другою хвилею світової економічної кризи.
 
Восени 2008 року прем'єр Юлія Тимошенко обіцяла не пустити кризу навіть «на поріг».
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...