США просять Грузію не перешкоджати вступу Росії до СОТ

24 жовтня 2011 в 11:25
Вашингтон підтримує спроби Тбілісі і Москви досягти угоди щодо СОТ - посол США.

За його словами, членство Росії у СОТ необхідне для того, щоб торговельні відносини здійснювалися в рамках Статуту СОТ і регулювалися правилами цієї організації.

"Ми підтримуємо здорові відносини Росії з її сусідами, Євросоюзом, а також зі Світовою організацією", - заявив Джон Басс.

При цьому він підкреслив, що США вітають пошук компромісу між Тбілісі та Москвою з питання СОТ. "Ми підтримуємо спроби Грузії та Росії досягти двосторонньої угоди, що є справою урядів двох країн", - сказав посол.

Зазначимо, черговий раунд російсько-грузинських перемовин з питання вступу РФ до СОТ, що відбувся 20 жовтня у Женеві, знову завершився безрезультатно, проте сторони домовилися провести ще одну зустріч на початку наступного тижня.

Каменем спотикання у перемовинах є відмова Росії від прийняття таких механізмів, які забезпечили б повну прозорість торгівлі уздовж кордонів РФ з Абхазією і Південною Осетією.

Перемовини між Тбілісі і Москвою з питання членства РФ у СОТ було відновлено у березні цього року за посередництва Швейцарії.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...