Щоб вступити до Митного союзу Україна буде повинна провести переговори зі 152 країнами СОТ

17 травня 2011 в 07:28
При вступі до Митного союзу Россії, Біларусі та Казахстану, в якому діють високі митні тарифи, Україна повинна спочатку провести переговори про їхню зміну зі 152 країнами-членами Світової організації торгівлі (СОТ), роз’яснила позицію СОТ речник організації Кейт Роквелл.

«Світова організація торгівлі – це свого роду контракт. При вступі до СОТ уряди підписують контракт зі своїми торговельними партнерами. Зараз СОТ нараховує 153 члени, тож Україна має 152 торговельні партнери. Вступаючи до СОТ, Україна домовилася з цими 152 країнами, що її граничний тариф на сільськогосподарську продукцію буде 11%, а на промислову продукцію – 5%», - наголосила К.Роквелл.

«Якщо ви в односторонньому порядку хочете збільшити свої тарифи, то ви можете попросити дозволу у зв’язку з якимись тимчасовими обставинами, скажімо, різким зростанням імпорту. Є й інші обставини, за яких ви можете тимчасово підняти тарифи. Але якщо ви хочете підняти тарифи на постійній основі, то потрібно буде передомовитися про це з своїми торговельними партнерами», - пояснила речник СОТ.

За її словами, для підвищення тарифів Україні потрібно буде знову сісти за стіл переговорів зі 152 країнами.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...