Ще два російські банки визнали псевдопаспорта ОРДЛО

15 березня в 14:50

В "Юнікредит Банку" власників таких документів обслуговують як іноземців.

ВТБ
Російські банки визнають документи ОРДЛО
Ще два російських банки – "ВТБ Банк" і "Юнікредит Банк" - почали обслуговувати власників паспортів, виданих терористичними організаціями "ДНР" і "ЛНР". Про це повідомили співробітники контакт-центрів відповідних банків, передають "Українські новини".

"Все вірно, можна звертатися з "паспортом ДНР" для обслуговування", - повідомив співробітник "ВТБ Банку".

Прийом псевдодокументов ОРДЛО підтвердив і співробітник "Юнікредит Банку".

"Так, у такому випадку ви будете вважатися як іноземець. Якщо документ іноземною мовою, то необхідний буде його переклад та довідка про право проживання в РФ", - сказав працівник банку.

Нагадаємо, що Національний банк та Служба безпеки повинні протягом доби внести пропозиції по банкам з російською часткою в капіталі, у тому числі щодо введення санкцій відносно них.

Керівник парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалко (фракція "Радикальна партія") заявив, що рішення по банкам з російською часткою в капіталі потрібно було прийняти ще два роки тому.

".. Я вітаю сьогоднішнє рішення, але чому воно не було прийняте два роки тому?",- сказав Рибалка.

Нагадаємо, 7 березня кілька російських банків, а саме "Сбербанк Росії" і "Газпромбанк", почали обслуговувати людей з паспортами "ЛНР" і "ДНР". Проте пізніше стало відомо, що українська дочка "Сбербанку" документи "ЛНР" і "ДНР" не приймає.

Тим не менш, 13 березня невідомі заблокували десятки банкоматів російських банків.

Громадянський корпус "Азов" 13 березня провів акцію біля відділення "Сбербанку" на вул. Володимирській у Києві. Учасники мітингу принесли бетонні блоки і "замурували" вхід у заклад. "Сбербанк" тимчасово призупинив роботу відділення на вул. Володимирській у Києві та подав заяву в правоохоронні органи.

Читайте також: Нацбанк планує знизити ліміт продажу валютної виручки з 65% до 50%

Повідомлялося, що "Сбербанк" з 15 березня ввів обмеження на зняття готівкових коштів в розмірі 30 тис грн або еквівалент цієї суми в іноземній валюті (близько $ 1,1 тис) через каси банку на одного клієнта на добу.

 

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...