Топ Новини

Саркозі і Меркель вважають, що дефолт Італії буде кінцем євро

25 листопада 2011 в 17:31
Президент Франції Ніколя Саркозі і канцлер Німеччини Ангела Меркель вважають, що "борговий колапс" Італії неминуче означатиме кінець євро, говориться в повідомленні, розміщеному на сайті уряду Італії за підсумками зустрічі лідерів двох країн з прем'єр-міністром Італії Маріо Монті.

 

"Така катастрофа заблокує процес інтеграції Європи і призведе до непередбачуваних наслідків", - подається в повідомленні думка лідерів найбільших економік ЄС. При цьому Н. Саркозі і А. Меркель висловили повну довіру прем'єр-міністрові Італії.
 
М. Монті, в свою чергу, висловив думку, що Італія останнім часом продемонструвала значний прогрес у процесі бюджетної консолідації, а обіцянка зробити даний процес стійким буде швидко реалізована, поряд із заходами щодо стимулювання економічного зростання.
 
Прибутковість за держоблігаціями Італії в ході аукціону з розміщення паперів на 10 мільярдів євро підскочила до "неприйнятного" рівня - прибутковість по дворічних держоблігаціях підскочила до рекордно високого рівня в 7,814% проти 4,628%. Крім того, радикально піднялася прибутковість по шестимісячних казначейських векселях країни - до 6,504% проти 3,535%.
 
Італія останнім часом знаходиться в центрі уваги інвесторів - багато хто з них побоюються, що країні у разі несприятливого розвитку подій в єврозоні доведеться звернутися до міжнародних кредиторів за фінансовою допомогою.
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...