Топ Новини

Рубіні: Італія втратила здатність обслуговувати свій держборг

30 листопада 2011 в 11:13
Італія зараз опинилася у такій економічній ситуації, коли в неї закінчуються можливості для самостійного обслуговування держборгу. Про це заявив в опублікованій у вівторок, 30 листопада, британською газетою «Файненшл таймс» статті відомий аналітик Нуріель Рубіні.
Nouriel Roubini.jpg
losmercadosfinancieros.es

«Зараз стає все більш зрозуміло, що Італія втратила контроль над своїм держборгом і необхідна його впорядкована реструктуризація для того, щоб уникнути некерованого дефолту», - зазначив він.

Згідно з підрахунками Н.Рубіні, жодна міжнародна організація, включаючи МВФ, не здатна зараз надати необхідну допомогу Італії. У найближчі три роки для стабілізації Італії, Іспанії, а, можливо, і Бельгії потрібна сума у 2 трлн євро. Враховуючи, що Європейський центральний банк (ЄЦБ) відмовляється від ролі кредитора в останній інстанції для зони євро, інших ефективних інструментів зараз у наявності немає, зауважує аналітик.

У результаті, на його думку, єдиним виходом з нинішнього положення є реструктуризація держборгу Італії зі списанням до 25% від загальної його суми.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...