Росії немає сенсу йти на введення мит щодо імпорту оцинкованого прокату з України, - експерт

27 листопада 2012 в 14:49
Зі спожитого в Росії за 9 місяців 2012 року оцинкованого прокату, на частку української продукції припало лише 4,5%. На думку експертів, завоювати Україні більшу частку на російському ринку може бути проблематично.
metall.jpg
kz.all.biz

Присутність українського оцинкованого прокату на ринку Росії не несе значних збитків для російських виробників даної продукції. Таку думку висловив журналістам аналітик Renaissance Capital Борис Красноженов.

"Український імпорт оцинкованого прокату не може чинити тиск на російський ринок. Імпорт оцинкованого прокату на російський ринок співвідносний з об'ємом постачань місцевих виробників. Тобто на російському ринку є видимий дефіцит оцинкованого прокату", - зазначив він.

За даними МЕРТ, з 2,37 млн т спожитого у Росії оцинкованого прокату за 9 місяців 2012 року, на частку української продукції припало лише 4,5%.

На думку Красноженова, завоювати Україні більшу частку на російському ринку може бути проблематично. "Магнітогорський меткомбінат планує нарощування завантаження на лінії гарячого цинкування стану 2000 потужністю близько 700 тис. т в 2013 році. Вони можуть витіснити частину імпортерів з російського ринку", - вважає він. Тому, за словами Бориса Красноженова, навряд чи Росія піде на введення мит в сегменті оцинкованого прокату на даний момент.

Як повідомлялося, 27 листопада українська асоціація підприємств чорної металургії ("УкрМет") висловила стурбованість заявою російських металургів ініціювати антидемпінгове розслідування Євразійською економічною комісією (ЄЕК) щодо імпорту оцинкованої продукції з низки країн, в тому числі з України. Асоціація "УкрМет" заснована у жовтні 1998 року з метою захисту інтересів підприємств галузі на внутрішньому і зовнішніх ринках. В даний час членами асоціації є більше 30 підприємств, у тому числі всі великі метпідприємства країни, об'єднання і компанії.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...