Топ Новини

Росіянам стало легше возити свої товари в Україну

2 вересня 2012 в 06:16
У російському «митному» представництві в Україні підкреслили, що після вступу в силу оновленої редакції Митного кодексу представники російського бізнесу не зверталися до них зі скаргами на дії Митної служби України.

Прогресивним документом, що відповідає сучасним реаліям, назвали новий український Митний кодекс в коментарях ZN.UA і в представництві Митної служби Російської Федерації в Україні.

«Новації Кодексу повинні сприяти як лібералізації бізнесу, так і налагодженню позитивного інвестиційного клімату в Україні. Це забезпечується передбаченими правовими основами спрощення митних процедур та скорочення строків митного оформлення, поступового переходу на електронне декларування товарів і зміщення митного контролю на напрямок пост-аудиту», - констатували у відомстві.

У російському «митному» представництві також підкреслили, що після вступу в силу оновленої редакції Митного кодексу представники російського бізнесу не зверталися до них зі скаргами на дії Митної служби України.

Нагадаємо, що нещодавно представники посольства Китаю в Україні в неофіційних коментарях ZN.UA зауважували, що після набуття чинності нового Митного кодексу, зокрема, норм про спрощення контролю декларованої вартості ввезених товарів, китайські підприємці стали менше скаржитися на роботу українських митників. «Можливо, це завдяки тому, що посольство вело дискусію на вищому рівні з Держмитслужбою. Можливо, завдяки ще якимось факторам», — констатував китайський дипломат у розмові з ZN.UA.

Більше читатйте у статты Василя Пасочника "Кабмін копає для держбюджету імпортну яму?" у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте также:

Kniga zhalob i predlozhenii

Американская торговая палата в Украине заявляет об ограничении конкуренции на фармрынке

Американский бизнес в Украине просит у Азарова защиты от давления налоговых органов

У компаний в сфере здравоохранения наибольшие проблемы в Украине, — посол ФРГ

Украинскую таможню обвинили в предвзятости: не рады китайцам и их товарам

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...