Топ Новини

Росія збирається заборонити український сир вже цього тижня

6 лютого 2012 в 08:33
Голова Росспоживнагляду заявив, що РФ на тижні введе заборону на ввезення сирної продукції деяких українських виробників, назвавши при цьому «офіційну владу України» такою, що зарекомендувала себе «як неспроможна у вирішенні рядових питань».

Заборону на ввезення до Росії сирної продукції деяких українських виробників, яка не відповідає російським вимогам, буде введено на тижні, заявив глава Росспоживнагляду Геннадій Оніщенко.

"Офіційна влада України після контактів з нами ніяких пропозицій щодо нормалізації ситуації не зробила, що змушує нас, починаючи з наступного тижня, почати вилучення і заборону постачань низки виробників на територію РФ, для чого будуть дані відповідні вказівки митним органам", - заявив він у неділю ввечері.

Він повідомив, що Росспоживнагляд продовжує вивчати ситуацію, пов'язану з постачанням до Росії окремих видів молочної продукції з України.

"За останніми даними, у низці суб'єктів РФ виявлено відібрану з торгових мереж сирну продукцію, яка не відповідає технічному регламенту на молоко і молочну продукцію, затвердженому законом РФ №88", - зазначив Оніщенко.

"Як ми бачимо ситуація не змінюється на краще, географія поширення сирів, які не відповідають вимогам законодавства, збільшується", - заявив Оніщенко.

Поки, зазначив він, Росспоживнагляд вживає заходів відповідно до ст.14.43, ч.1 КпАП - вилучає таку продукцію з продажу "як таку, що не відповідає законодавству щодо захисту прав споживачів".

"Враховуючи непродуктивність контактів з міністерством сільського господарства (України - ред.), ми перейдемо на формат взаємодії з конкретними заводами-виробниками без участі офіційної влади України, яка зарекомендувала себе як неспроможна у вирішенні, взагалі-то, досить рядових питань", - заявив Г.Оніщенко.

Як повідомлялося, Держветфітослужба України вже звернулася до російських колег з проханням надати офіційну інформацію про перевірки сирної продукції, імпортованої з України.

Читайте також:

У Росспоживнагляду є претензії до 14 українських сирів

Білорусь слідом за Росією розкритикувала український сир

Азаров: Росіянам потрібно ще постаратися, щоб їхній сир був такої якості, як наш

Плотніков пропонує поскаржитись до СОТ на «сирного терориста» Оніщенка

Україна вимагатиме від Росії доказів про погану якість сиру

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...