Топ Новини

Росія дозволила постачання сиру з чотирьох українських заводів, але "за нижньою межею допуску"

18 травня 2012 в 06:55
Росія зняла ембарго на постачання сиру ще з двох українських підприємств - «Пирятинського сирзаводу» і заводу «Дубномолоко». Головний санлікар РФ заявив, що до партій цих заводів є претензії щодо жирокислотного складу, тому вони надійдуть на ринок РФ "за нижньою межею допуску".
cheese-004.jpg
flickr.com

Російська санітарна служба знімає ембарго на постачання сиру ще з двох українських підприємств - "Пирятинського сирзаводу" і заводу "Дубномолоко", повідомив керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Оніщенко.

"Сьогодні на партії з цих двох заводів ми випишемо позитивний висновок", - сказав Оніщенко.

Оніщенко повідомив, що у п'ятницю Росспоживнагляд дає "зелене світло" на постачання в Росію близько 10 партій сиру з "Пирятинського сирзаводу" і "Дубномолоко".

Він сказав, що Роспотребнадзор завершив лабораторні тести партій сиру з цих двох заводів.

Оніщенко заявив, що до цих партій є претензії щодо "жирокислотного складу", і вони надійдуть на ринок РФ "за нижньою межею допуску".

За словами Оніщенка питання "щодо жирокислотного складу" були і до партій сиру, які були надані на лабораторний контроль заводами "Гадячсир" і "Прометей".

Напередодні Росспоживнагляд дозволив постачання сиру першим двом українським заводам - "Гадячсир" і "Прометей". Їхні партії пройшли лабораторний контроль. Він заявив, що претензії до жирокислотного складу українського сиру "свідчать, що технологія виробництва ще не налагоджена".

"Певну роль можуть грати корми, які використовуються для дійного стада. Необхідно не тільки налагоджувати технологію, але і стежити за корекцією кормових добавок, що використовуються у тваринництві, щоб молочна сировина за стартовими позиціями відповідала російським вимогам", - заявив Оніщенко.

Як повідомлялося, з 7 лютого російська сторона ввела заборону на ввезення у країну сирів деяких українських виробників через те, що продукція не відповідає техрегламенту РФ на молоко і молочну продукцію.

Читайте також:

Два українські заводи відновлюють постачання сиру до Росії

Росія почала остаточну перевірку українського сиру

Ще одному українському заводу дозволені постачання сиру у Росію

Главі Росспоживнагляду важко сказати, коли український сир пустять у Росію

«Сирна війна» Росії з Україною офіційно завершена

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...