Реконструкція Донецького вокзалу обійшлася вже у 685 млн грн

5 грудня 2011 в 14:03
На залізничному вокзалі у Донецьку з початку року виконано будівельно-монтажних робіт на загальну суму 309 млн грн, а з початку реконструкції - 685 млн грн.
donetsk-vokzal_stroymart.com.ua.jpg
stroymart.com.ua

2 грудня гендиректор Державної адміністрації залізниць Володимир Козак проїхав з інспекцією за маршрутом Київ-Полтава-Лозова-Донецьк. Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», саме в цьому напрямку буде розвиватися прискорений пасажирський рух.

«Сьогодні ми оглядаємо маршрути, за якими прямуватимуть швидкісні потяги, адже до цього потрібно провести колосальну роботу з підготовки залізничної інфраструктури», - зазначив В.Козак.

У даний час залізничники вже завершують облаштування пасажирських платформ. Завершено будівництво четвертого поверху будівлі приміського вокзалу, встановлено два куполи на даху і підведення всіх інженерних мереж, виконано 70% зовнішнього засклення будівлі і ведуться внутрішні будівельні роботи у приміщеннях 1-3 поверхів.

Ведеться також реконструкція існуючого вокзалу станції Донецьк: виконано облаштування даху із встановленням купола і зовнішнє облаштування фасаду будівлі, повністю завершено перепланування «правого крила» вокзалу, тривають роботи з внутрішнього перепланування лівого крила» вокзалу.

На транзитному вокзалі завершено будівництво будівлі (3 поверхи), роботи з перекриття даху та встановлення куполу на даху, здійснюються внутрішні штукатурні роботи та монтаж інженерних мереж. Виконано 80% зовнішнього засклення конкурсу для транзитних пасажирів, встановлено сходові марші на пасажирські платформи, здійснюється облаштування підлоги і підведення інженерних мереж.

Облаштовуються також тротуари, автостоянки, укладання тротуарної плитки та ремонт існуючого підземного переходу через залізничні колії.

Завершено будівництво будівлі громадсько-торговельного комплексу на вул.Артема (3 поверхи), зокрема відремонтовано покрівлю, завершено підведення інженерних мереж, виконано 90% зовнішнього засклення будівлі, ведуться внутрішні будівельні роботи та благоустрій прилеглої території з боку перону.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...