Топ Новини

Рада вирішила доопрацювати ветований Януковичем Митний кодекс

9 лютого 2012 в 15:35
Депутати погодилися з пропозицією президента України доопрацювати нову редакцію Митного кодексу.
shlagbaum_tamozhnia_tamozhnyaDSC8198_znua.JPG
Андрій Товстbженко, ZN.UA

Верховна Рада України прислухалася до президента Віктора Януковича і відправила на доопрацювання в профільний комітет нову редакцію Митного кодексу, прийнятого парламентом 3 листопада.

За відповідний проект постанови № 8130-дП1 проголосували 257 народних депутатів.

Як повідомив з трибуни голова Комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік, комітет на наступній сесії  врахує пропозиції та зауваження президента, а також прийме "розумне рішення з приводу термінів набуття чинності кодексу".

Нагадаємо, на початку листопада минулого року Рада проголосувала за нову редакцію Митного кодексу. Однак 11 січня 2012 президент Янукович застосував до нього право вето.

Зокрема у своїх зауваженнях (всього майже 50 стор тексту), президент пропонував відстрочити набуття чинності  нової редакції МК на рік - до 1 січня 2013 року.

"Прийняття нового Митного кодексу України обумовлює внесення змін до Податкового кодексу України, інших законодавчих актів, вимагає ухвалення значної кількості підзаконних нормативно-правових актів. За час, що залишився до набуття чинності Кодексу, прийняти необхідні нормативно-правові акти неможливо... За таких обставин запропонована дата набуття чинності Кодексу не може бути підтримана. Вважаю за необхідне відтермінувати набуття чинності Кодексу до 2013 року", - йдеться в документі.

Також президент пропонує змінити цілу низку статей прийнятого документа.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...