Рада ухвалила закон про Земельний кадастр

7 липня 2011 в 12:03
Верховна Рада на своєму засіданні у четвер, 7 липня, прийняла закон «Про Державний земельний кадастр». За відповідний законопроект №8077 проголосували 260 народних депутатів.
zemlya_agro__DSC8175_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Документ установлює правові, економічні та організаційні основи діяльності у сфері Державного земельного кадастру, повідомляє інформаційне управління парламенту.

Згідно із законом, Державний земельний кадастр - це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами.

До Земельного кадастру включаються такі відомості про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць (Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, районів, міст, селищ, сіл, районів у містах):

  • найменування адміністративно-територіальної одиниці;
  • опис меж адміністративно-територіальної одиниці;
  • площа земель в межах території адміністративно-територіальної одиниці;
  • повне найменування суміжних адміністративно-територіальних одиниць;
  • інформація про акти, на підставі яких встановлені та змінені межі адміністративно-територіальних одиниць;
  • відомості про категорії земель у межах адміністративно-територіальної одиниці: назва, код (номер), межі категорії земель; опис меж; площа; інформація про документи, на підставі яких встановлено категорію;
  • відомості про угіддя адміністративно-територіальної одиниці: назва, код (номер), контури угідь; площа; інформація про документи, на підставі яких визначено угіддя; інформація про якісні характеристики угідь.
  • відомості про економічну та нормативну грошову оцінку земель в межах території адміністративно-територіальної одиниці;
  • відомості про бонітування ґрунтів адміністративно-територіальної одиниці.

Обсяг інформації Державного земельного кадастру про якісні характеристики земельних угідь в межах території адміністративно-територіальної одиниці визначається Порядком ведення Державного земельного кадастру.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...