Топ Новини

Рада не змогла з першого разу спростити передання олігархам комунальних ЖКГ-підприємств

20 вересня 2011 в 11:59
Депутати більшості не змогли з першого разу схвалити ініціативу провладних депутатів і спростити процедуру передання в оренду або концесію підприємств ЖКГ, які перебувають у комунальній власності.
kievenergo_teplo_otoplenie_052.JPG
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Так, спочатку депутати успішно проголосували за процедуру скороченого розгляду законопроекту, однак щоб прийняти його за основу провладній більшості не вистачило 20 голосів.

Після цього 229 голосами Верховна Рада прийняла рішення відправити на доопрацювання відповідний законопроект №8204 від 4 березня 2011 року авторства депутатів від Партії регіонів Ігоря Глущенка і Павла Коржа.

Зокрема, законопроектом пропонувалося спростити порядок передачі в оренду/концесію об'єктів централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності.

Зокрема депутати від Партії регіонів пропонували скоротити терміни надання заявок про участь у конкурсах та конкурсних пропозицій. Також пропонувалося «дати право» місцевим радам «делегувати» органам виконавчої влади свої повноваження щодо визначення переможця конкурсу та підписання договору оренди чи концесії комунальних ЖКГ-об'єктів.

Окрім іншого, законопроект також передбачає розмежування понять «реконструкція», «модернізація», «покращення», «ремонт (відновлення)» та визначає принципи компенсації здійснених інвестором покращень, що забезпечить більш прозорі умови інвестування та стимулюватиме надходження приватного капіталу в житлово-комунальне господарство.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...