Топ Новини

Рада дала добро на отримання $ 200 мільйонів від МБРР

4 жовтня 2011 в 16:32
Верховна Рада ратифікувала гарантійну угоду між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР), що виділяють $ 200 млн у рамках проекту з енергоефективності.

 За закон про ратифікацію гарантійної угоди між Україною та МБРР проголосували в четвер 299 народних депутатів із 391 зареєстрованого в залі.

Ратифікація угоди дозволить вжити практичних заходів щодо початку спільного з МБРР проекту, в рамках якого акціонерне товариство "Укрексімбанк" будуть залучені кредитні ресурси для підвищення конкурентоспроможності українських, у тому числі постачальників комунальних послуг через розширення доступу до джерел довгострокового фінансування, фінансову підтримку, впровадження енергоефективних технологій , поліпшення стану захисту навколишнього середовища, а також розширення спроможності комерційних банків надавати середні та довгострокові позики, розвиваючи банківський сектор.

Проект з енергоефективності спрямований на фінансування заходів, які сприятимуть поліпшенню ефективності енергоспоживання українських підприємств і скороченню питомої ваги традиційних енергоносіїв у структурі  навколишнього середовища.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, в рамках проекту з енергоефективності, передбачається залучення акціонерним товариством "Укрексімбанк" позики МБРР на суму $ 200 млн під гарантії України до 30 років з 6-річним пільговим періодом.

У рамках проекту передбачається надання українським підприємствам, у тому числі постачальникам комунальних послуг середнього і довгострокового фінансування виробничих потреб: інвестиційне кредитування, у тому числі через відібрані комерційні банки-учасники.

При цьому, наголошується, що обслуговування і погашення позики буде здійснюватися "Укрексімбанком", як безпосереднім позичальником.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...