Рада ратифікувала угоду про зону вільної торгівлі з Канадою

14 березня в 11:22

Українські виробники отримають переваги безмитного доступу до канадського ринку.

Украина Канада Украина
Україна вступила ще одну зону вільної торгівлі - з Канадою
Мінекономрозвитку/Twitter
Верховна Рада ухвалила закон "Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою". Проект №0120 підтримали 272 депутата.

Угода між двома країнами було підписана в липні 2016 року. У листопаді 2016 року президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект "Про ратифікацію Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою", визначивши його як невідкладний для позачергового розгляду.

Як зазначалося у пояснювальній записці до законопроекту, Угода сприятиме розвитку двостороннього економічного співробітництва між Україною та Канадою, надавши українським виробникам можливість отримати переваги безмитного доступу до канадського ринку.

У президента відзначають, що крім отримання нових ринків збуту, український бізнес отримає нові перспективи модернізації власного виробництва. Очікується також, що Угода буде сприяти створенню в країні нових робочих місць.

Читайте також: Артеменко підтвердив наявність в нього громадянства Канади

8 березня Сенат – верхня палата парламенту Канади – у другому читанні підтримав ратифікацію Угоди про зону вільної торгівлі з Україною.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...