Топ Новини

Путін "дав добро" на узгодження з Україною пересування ЧФ РФ

12 травня 2011 в 12:08
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін схвалив проект міжурядової угоди з Україною про узгодження пересувань російського Чорноморського флоту.
flot_chernomorskiy_ chf_rf.jpg
flot.sevastopol.info

Про це йдеться у розпорядженні від 6 травня, яке у четвер, 12 травня, розміщено в банку федеральних нормативних та розпорядчих документів.

"Доручити МЗС Росії за участю Міноборони провести переговори з українською стороною і після досягнення домовленості підписати від імені уряду РФ вказану угоду", - сказано в документі.

Угода зачіпає питання пересувань, пов'язаних із діяльністю військових формувань ЧФ РФ на території України поза місцями їх дислокації, і їх узгодження.

Нагадаємо, термін перебування ЧФ РФ у Криму продовжено на 25 років після 2017 року з можливою пролонгацією.

Україна і Росія в січні цього року погодили проект міжурядової угоди щодо пересувань військових формувань Чорноморського флоту Росії на території України, поза місцями їх дислокації. За інформацією МЗС України, у завершальній стадії перебуває підготовка угоди про співробітництво щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій з використанням підрозділів Чорноморського флоту Росії.

Раніше повідомлялося, що Україна і Росія почали консультації про перегляд переліку об'єктів, орендованих Чорноморським флотом РФ. Москва може відмовитися від оренди низки великих земельних ділянок у центрі Севастополя, якщо буде знайдено інвесторів для їх комерційної забудови.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...