Топ Новини

Програму будівництва в Києві виконано лише на 26%, - КМДА

21 вересня 2011 в 13:07
Програму будівництва в Києві на 2011 рік за результатами І півріччя виконано на 26%. Про це на засіданні колегії в Київській міській державній адміністрації повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.
 "За програмою на 2011 рік у нас передбачено 312 об'єктів будівництва. За результатами першого півріччя 83 об'єкта не мають затверджених проектів. На 44 об'єктах, які повинні проектуватися, не укладені договори на проектні роботи. І така ситуація у нас на момент, коли вже повинні активно проходити будівельні роботи", - сказав Р. Крамаренко.
 
За його словами, у Головного управління комунального господарства з 49 об'єктів, за якими передбачені будівельні роботи, проектно-кошторисна документація є тільки на 37 об'єктів, у Головного управління капітального будівництва з 78 об'єктів документація є на 54, у Головного управління у справах сім'ї молоді та спорту з 11 об'єктів - на 2.
 
"Саме тому в нас тільки 26% виконаної програми, тому що без документів будівництво не можна проводити", - зазначив заступник голови КМДА.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...