Продаж «Белтрансгаза» «Газпрому» відклали на осінь

13 липня 2011 в 13:46
Переговори про купівлю російським «Газпромом» 50% білоруського «Белтрансгаза» вирішено продовжити у вересні 2011 року, пов'язавши це питання з укладанням нових контрактів на постачання і транзит газу. Домовленості про це було досягнуто під час телефонної розмови голови «Газпрому» Олексія Міллера і першого заступника прем'єр-міністра Білорусі Володимира Семашка.

«Враховуючи, що переговори продовжаться восени, тобто напередодні опалювального сезону, нам доведеться в комплексі обговорювати питання отримання «Газпромом» контролю над «Белтрансгазом» і умови постачань і транзиту російського газу, хоча нам цього дуже не хотілося. Але, на жаль, не з нашої провини, переговорний процес затягнувся. Час, коли можна було спочатку врегулювати корпоративні питання щодо «Белтрансгаза», а потім, вже з позиції 100% власника компанії, підписувати договори на постачання і транзит, було втрачено», - сказав за підсумками телефонної розмови О.Міллер.

Разом з тим він висловив упевненість, що «є всі можливості, щоб зняти решту невирішених питань задовго до закінчення дії існуючого контракту на постачаня газу до Білорусі», повідомляє прес-служба "Газпрому".

Нагадаємо, що білоруська сторона просила за 50% акцій «Белтрансгаза» 2,5 млрд дол. У разі продажу «Газпром», якому вже належать 50% акцій «Белтрансгаза», стане єдиним власником білоруської газотранспортної системи.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...