Топ Новини

Про публікацію «Особисті гроші: Держава зацікавилася станом справ у НАСК «Оранта» в газеті «КП-Україна» від 15.08.2012 р. у світлі розвитку ситуації довкола спроб рейдерського захоплення НАСК «Оранта»

17 серпня 2012 в 08:07
Правління НАСК «Оранта» розповсюдило Заяву Правління НАСК «Оранта» для преси «Про розвиток ситуації навколо спроб дискредитації і рейдерського захоплення компанії «Оранта».

Як відомо, 26 липня 2012 року НАСК «Оранта» провела прес-конференцію, в ході якої повідомила громадськості про спроби її рейдерського захоплення та про заходи, вжиті компанією для протидії цьому захопленню.

Як з'ясувалося наступного дня з публікації газети «Комерсант-Україна» від 27.07.12 р., організована група рейдерів діяла в інтересах одного з акціонерів компанії «Оранта», а саме кіпрської компанії BACKWOOD HOLDINGS LIMITED.

Правління НАСК «Оранта» ухвалило рішення публічно заявити про неприпустимість подібних дій акціонера щодо свого активу і 31 липня 2012року розповсюдило Заяву Правління НАСК «Оранта» для преси «Про розвиток ситуації навколо спроб дискредитації і рейдерського захоплення компанії «Оранта».

Оскільки дії з дискредитації компанії не припинилися, а компанія BACKWOOD HOLDINGS LIMITED не зробила жодної спроби зв'язатися з Правлінням компанії і запропонувати йому механізми компенсації збитку, завданого НАСК «Оранта» її діями, Правління НАСК «Оранта» ухвалило рішення про необхідність судового розгляду з усіма учасниками спроб рейдерського захоплення і дискредитації НАСК «Оранта».

У зв'язку з цим 7.08.12 р. правління НАСК «Оранта» розповсюдило нову заяву для преси «НАСК «Оранта» має намір подати позов проти організаторів рейдерського захоплення компанії у Високий Суд Правосуддя (Лондон, Великобританія)».

У цій заяві Правління НАСК «Оранта» обґрунтовує вибір юрисдикції і зазначає, що оскільки основні відповідачі є іноземними компаніями, позов буде поданий відповідно до іноземного суду з високою репутацією у всьому світі, який дасть належну правову оцінку події і допоможе компанії «Оранта» компенсувати завдану їй шкоду.

При цьому НАСК «Оранта» заявила також, що на даному етапі вона планує подати позов проти компаній EASTONE GROUP LIMITED, BACKWOOD HOLDINGS LIMITED, WEST MIDLANDS HOLDINGS CORP., ТОВ «Інвестиційна група «ІНЕКО» та ТОВ «Контекст-Медіа», але не виключила при цьому, що список відповідачів згодом може бути розширений.

Однак діяльність організованої групи рейдерів не зупинила і ця Заява НАСК «Оранта». Більше того, ця організована група перейшла до ще більш масштабних дій.

Так, зокрема, 15.08.12 р. в газеті «КП-Україна» був опублікований матеріал за підписом Сергія АНТІПОВА «Особисті гроші: Держава зацікавилася станом справ у НАСК «Оранта», який так само, як і всі попередні наклепницькі матеріали про НАСК «Оранта», розміщений через рекламний відділ, в даному випадку, газети «КП-Україна» відомої компанії «Контекст-Медіа».

Цей текст так само, як і всі попередні матеріали, розміщені «Контекст-Медіа» про НАСК «Оранта», містить брехливі вигадки, про які немає сенсу говорити з причини їхньої повної очевидності.

Тим не менш, є три обставини, які НАСК «Оранта» хотіла б з огляду майбутніх судових розглядів відзначити особливо.

Перше. Даний текст розміщений вже не на інтернет-сайтах з сумнівною репутацією і вузьким охопленням читацької аудиторії. Він розміщений у паперовій версії газети «КП-Україна», що розповсюджується на всій території країни, з явним розрахунком на те, що його прочитає величезне число клієнтів НАСК «Оранта» - як дійсних, так і потенційних.

Поява подібної публікації, оплаченої при цьому рейдерами, може переслідувати єдину мету - продовжити масову дискредитацію однієї з найбільших страхових компаній країни з 90-річною історією.

Друге. І сама назва, і зміст цього «рекламного тексту» свідчить про натужні спроби рейдерів подати справу таким чином, ніби «Оранту» переслідує не хто-небудь, а сама Держава, саме так - з великої літери.

Не будемо цитувати, оскільки цей «рекламний текст» Сергія АНТІПОВА на цитування не заслуговує, але вважаємо за необхідне зазначити, що у держави ніколи - ані в новітній історії «Оранти», ані у всій її 90-річній історії - не було претензій до НАСК «Оранта».

Навпаки, Держава - саме так, з великої літери - завжди ставилася до НАСК «Оранта» як до однієї з найбільш шанованих компаній країни. Зауважимо, до речі, що і з 90-річчям, за святкування якого компанії багаторазово дорікали «рекламні тексти» ТОВ «Контекст-Медіа», «Оранту» привітало велике число шанованих в Державі людей - перші особи України, міністри, депутати, мери і губернатори, керівники великих вітчизняних та іноземних компаній, та й просто друзі «Оранти», яких по всій країні у неї дуже і дуже багато.

А під рейдерами НАСК «Оранта» розуміє не тих, кого називає в своєму «рекламному тексті» Сергій Антіпов, а тих кого чітко і ясно «Оранта» назвала у своїй публічній заяві для преси, а саме, повторимо ще раз спеціально для Сергія АНТІПОВА і для всіх наступних фахівців з «рекламних текстів», - EASTONE GROUP LIMITED, BACKWOOD HOLDINGS LIMITED, WEST MIDLANDS HOLDINGS CORP., ТОВ «Інвестиційна група «ІНЕКО» та ТОВ «Контекст-Медіа».

Саме щодо цих компаній НАСК «Оранта» готує позов до Високого суду Правосуддя (Лондон, Великобританія) і вважає, що у неї достатньо доказів для того, щоб в судовому порядку домогтися від усіх учасників рейдерського захоплення відшкодування заподіяного збитку.

Третє. З одного «рекламного тексту» в інший кочує твердження про те, що рейтинг, присвоєний НАСК «Оранта» агентством «Кредит-Рейтинг» і не рейтинг зовсім, оскільки сам «Кредит-Рейтинг» було позбавлено статусу рейтингового агентства ще 14 березня 2011 року. Не уникнув цієї спокуси і Сергій Антіпов.

Відповімо на це витягом з листа-відповіді Агентства «Кредит-Рейтинг» на публікацію Сергія АНТІПОВА «Особисті гроші: Держава зацікавилася станом справ у НАСК «Оранта», копію якого «Кредит-Рейтинг» люб'язно надав «Оранті» і дозволив на нього посилатися.

Ось що пише у своєму листі, адресованому «КП-Україна», від 15.08.12 р. агентство «Кредит-Рейтинг»: «...з 10 квітня 2012 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» є уповноваженим рейтинговим агентством НКЦБФР, діє повністю в рамках закону. Тому рейтинг НАСК «Оранта», оновлений 18 червня 2012 року, є легітимним. До цього можемо лише додати, що рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» є першим і найстаршим рейтинговим агентством в Україні, що привласнило за 10 років своєї роботи на ринку більше 1000 кредитних рейтингів підприємствам, містам, банкам і страховим компаніям. «Кредит-Рейтинг» з 2004 року є уповноваженим рейтинговим агентством. Його рейтингами користуються як професійні, так і приватні інвестори в нашій країні і за кордоном».

На нашу думку, сказано чітко і виразно. Як, втім, і все викладене вище.

Прес-служба НАСК «Оранта»

Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 75

тел.: (044) 537-58-00

факс: (044) 537-58-83

e-mail: oranta@oranta.ua

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...