Топ Новини

Прем'єр Греції попросив співгромадян потерпіти ще один рік

7 січня 2013 в 17:00

На Грецію, що потерпає від кризи, чекає ще один важкий рік. Прем'єр попросив всіх заплатити податки і пообіцяв запровадити кримінальне покарання для всіх податкових ухильників.

greeceflag_euro.jpg
- коллаж ZN.UA

Греції не має фінансових можливостей, щоб знизити податки або збільшити пільги малозабезпеченим на опалення. Про це заявив глава грецького Мінфіну Янніс Стурнарас, зазначивши при цьому, що 2013 рік буде "ще одним роком терпіння".

Коментуючи ситуацію з високими податками на нерухомість, міністр підкреслив, що важливо, щоб всі заплатили податки для досягнення поставлених цілей.

"Якщо у нас буде такий менталітет, ми не зможемо рухатися вперед. Ми повинні потерпіти ще один рік. Нових розстрочок не буде, якщо ми будемо відпочивати", - зазначив Стурнарас.

Мета нового податкового законодавства полягала в тому, щоб отримати додаткові 2,5 млрд євро надходжень у бюджет. На думку Стурнараса, ця мета буде досягнута. Між тим податкове навантаження на незаможних людей рости не буде. Нагадав глава Мінфіну і про тих, хто ухиляється від податків.

"В Америці за ухилення від сплати податків штрафують або саджають у в'язницю. Ми пропонуємо таку реформу. Це положення увійде в податковий кодекс у квітні або травні", - зазначив міністр.

Також, за словами міністра, витрати на медичне обслуговування будуть скорочуватися.

Читайте також:

Майже чверть жителів Євросоюзу опинилася на межі бідності

МВФ налякав Грецію, помилково вимагаючи звільнити 22 тис. людей

Греція знайшла необхідні 5 млрд євро для погашення боргів

 

За матеріалами: Вести.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...