Працівникам податкової влаштують іспит на знання законодавства

15 жовтня 2012 в 14:27
Якщо податковики не пройдуть комп’ютерне тестування, деяким з них доведеться «покинути лави ДПС». Або ж, якщо пощастить, відправитися на курси підвищення кваліфікації.
rabota_business_nalog_depozit.jpg
Андрія Товстиженко, ZN.UA

Державна податкова служба перевірить своїх працівників на знання податкового законодавства шляхом проведення комп’ютерного тестування. Відповідне розпорядження підписав голова ДПСУ Олександр Клименко.

У понеділок, 15 жовтня, у комп’ютерну мережу ДПСУ будуть завантажені тестові завдання та проведено пробний запуск системи. Після цього почнеться, власне, складання іспитів, яке триватиме до 31 жовтня.

Перевірка знань працівників проводиться в рамках стратегії переходу з фіскальної моделі роботи до сервісної – таким чином керівництво податкового відомства вирішило переконатися, що всі співробітники Служби відповідають вимогам щодо кваліфікації та обізнаності у нормативно-правовій базі оподаткування.

Після підбиття підсумків тестування вирішуватиметься доля тих, хто не складе іспит. Таким працівникам або доведеться пройти додаткове навчання, або, можливо, покинути лави ДПС.


 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...