Поживанов пояснив, чому купив нафту по 7,2 тис. грн, а не по 5,5

1 серпня 2011 в 12:46
Екс-голова Держкомрезерву Михайло Поживанов повідомив, що Держрезерв купив нафту за завищеною ціною, тому що нафтотрейдери продавали товар тільки за 100%-ю передоплатою, тоді як система Держрезерву не дозволяла робити 100%-ву передоплату. Про це він заявив з ​​Австрії в інтерв'ю по скайпу.

«Одне зі звинувачень: на біржовий контракт, який підписав Поживанов, нібито завищена ціна. Слідчий нібито взяв довідку у нафтотрейдерів того періоду - вересень 2008 року - якщо ви пам'ятаєте, це місяць, коли починалася криза і гривня обвалилася. І ось нафтотрейдери показують, що вони тонну готові були продавати по 5,5-5,7 тис грн. А Поживанов 28 або 29 вересня підписав контракт за ціною 7,2-7,3 тис грн. Ось цю різницю ціни вони вважають порушенням.

Але вони не написали про те, що нафтотрейдери продавали товар тільки за 100%-ю передоплатою у себе на комбінаті, а система Держрезерву не дозволяла робити 100%-ву передоплату, не отримавши товар. А коли гривня почала летіти в тартарари, нафтотрейдери взагалі відмовилися спілкуватися. Але ці факти не враховувалися слідчим. Він не спромігся взяти довідку ані у Нацбанку про падіння курси гривні в цей період, ані в інших нафтотрейдерів. І скільки коштує доставка до комбінатів - теж не врахував», - зазначив Михайло Поживанов.

На думку Михайла Поживанова його справа сфабрикована на фальшивих свідченнях.

«Справа сфабрикована на фальшивих свідченнях людей. Людей, які, можливо, допустили якісь дрібні правопорушення. Їх за це не посадили в обмін на те, що вони скажуть про мене неправду», - заявив Михайло Поживанов.

Нагадаємо, екс-голову Держкомрезерву і екс-заступник міністра економіки Михайла Поживанова звинувачують у розкраданні держкоштів на 35 млн грн.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...