Топ Новини

Порошенко запропонував залишити в держвласності ще менше підприємств

24 вересня 2012 в 14:39
Мінекономрозвитку ініціює скорочення в 5 разів числа держпідприємств, що не підлягають приватизації. На думку Порошенка, з майже півтори тисячі об'єктів, у державній власності потрібно залишити максимум три сотні. Відповідний законопроект вже внесений на розгляд Кабміну.
poroshenko_23516
прес-служби президента України

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) ініціює скорочення в 5 разів - з 1492 до 290 - державних підприємств, що не підлягають приватизації.

Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко в ході зустрічі з президентом Чорноморського банку торгівлі та розвитку Андрієм Кондаковим в понеділок, 24 вересня.
 
Порошенко зазначив, що відповідний законопроект внесено на розгляд уряду.
 
«Я вніс на засідання уряду законопроект, яким передбачено суттєве скорочення переліку підприємств, які заборонено до приватизації. Як приклад: їх було 1492, залишиться 290», - сказав Порошенко.
 
Нагадаємо, на початку 2012 року Верховна Рада затвердила Державну програму приватизації на 2012-2014 роки. Відповідно до неї, пропонується зменшити частку державного сектора в економіці до 25-30% ВВП. Надходження від приватизації за два роки повинні скласти 40-60 млрд грн.
 
Нагадаємо, що відповідно до Закону України "Про приватизацію державного майна", приватизації не підлягають об'єкти, що мають загальнодержавне значення, а також казенні підприємства.
 
Перелік державних підприємств (акціонерних товариств з часткою держави), які не підлягають приватизації, затверджує Верховна Рада за поданням Кабміну.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...