Топ Новини

Податкова закликала Дідів Морозів та Снігурок сплатити податки після святкування Нового року

26 грудня 2012 в 11:28
Фахівці податкової провели моніторинг інтернет-оголошень і оголошень в соціальних мережах і з'ясували, що вартість послуг «новорічних» акторів у Києві становить в середньому від 250 до 3 500 грн за годину. У ДПСУ нагадали, що платити податок на доходи фізичних осіб необхідно і Дідам Морозам зі Снігурками.
77447515_1_644x461_ded-moroz-i-snegurochka-cherkassy.jpg
slando.ua

Державна податкова служба, яка в 2013 році увіллється до Міністерства доходів зборів, закликає громадян України, які вирішили підзаробити на новорічні свята Дідами Морозами, Снігурками або іншими казковими персонажами, не забути сплатити податок на доходи фізичних осіб. Про це сказано у повідомленні прес-служби ДПСУ.

"Не секрет, що саме в цей час серед населення стрімко зростає попит на послуги працівників цих професій. ДПС України відзначає, що при отриманні громадянами доходів від надання послуг у сфері розваг (звичайно це - проведення новорічних привітань на замовлення, участь у святкових виставах, балах, маскарадах, корпоративах в якості Діда Мороза і Снігуроньки) необхідно сплачувати податок на доходи фізичних осіб" , - сказано в повідомленні.

Повідомляється, що фахівці податкової провели моніторинг інтернет-оголошень і оголошень в соціальних мережах і з'ясували, що вартість послуг «новорічних» акторів у Києві становить в середньому від 250 до 3 500 грн за годину, у Львові викликати на свято Діда Мороза і Снігуроньку коштує від 300 грн до 1200 грн, в Донецьку - від 150 до 2 500 грн, у Харкові громадянам доведеться викласти від 150 до 1 800 грн на годину.

Одночасно податкова служба закликає підприємства та підприємців, що здійснюють організацію новорічних свят, належним чином оформити взаємини з тимчасовими працівниками - акторами та аніматорами, які задіяні у святкових привітаннях під час новорічних і різдвяних свят.

Як повідомлялося, держбюджетом на 2013 рік заплановано надходження в казну
78,026 млрд грн податку на доходи фізосіб.

Основними факторами, які, як очікується, позитивно вплинуть на збільшення надходжень від цього податку, названі зростання витрат на оплату праці, легалізація зарплат, збільшення доходів низькооплачуваних верств населення за рахунок підвищення мінімальних соціальних гарантій, збільшення доходів домашніх господарств за рахунок індивідуальної підприємницької діяльності, а також збільшення мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму.

За даними Державної податкової служби, у січні-липні 2012 року надходження від податку на доходи фізосіб до зведеного бюджету України склали 37,9 млрд грн, що на 4,8 млрд грн більше, ніж у січні-липні 2011 року (темпи росту становлять 14,4 %).


Читайте також:

Новий «податковий» міністр Клименко обіцяє «відчуття комфорту» від створення Міністерства доходів і зборів

У Партії регіонів пояснили, навіщо Янукович створив фіскальний мегаміністерство для Клименка

В Україні від оподаткування ухиляються не тільки вітчизняні «олігархи», але і транснаціональні корпорації

Податкова взялася ліквідувати схему, через яку бюджет щороку недоотримує до 20% ВВП

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...