Топ Новини

Податкова підготує закон про відповідальність за фінансові махінації

26 вересня 2012 в 17:06
Державна податкова служба спільно з Національним банком та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку займуться розробкою законопроекту про врегулювання операцій на фондовому ринку. Перші результати очікуються.
dengi_dps_gns nalogi .jpg
ZN.UA

 

Як стало відомо ZN.UA, законопроект про врегулювання операцій на фондовому ринку, фактична суть якого буде зводиться до визначення відповідальності за фінансові махінації, - буде розроблено найближчим часом. Його розробкою займуться Державна податкова служба спільно з Національним банком та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
 
Робоча група, яка працюватиме над новими законодавчими нормами, які регламентуватимуть діяльність трейдерів на фондовому ринку, створена 26 вересня.
 
До цієї роботи будуть залучені галузеві об'єднання професійних учасників ринку.
 
«Очевидно, що ця сфера потребує сьогодні чітких і зрозумілих правил оподаткування. Тому законопроект повинен базуватися саме на прозорості операцій з точки зору податкового обліку. Правила повинні бути недвозначними, чіткими і зрозумілими - щоб держава не втрачала бюджетні кошти за несплату податків. Визначення правил гри дозволить строго вимагати від учасників процесу їх дотримання. Ми повинні знищити простір для махінацій за допомогою цінних паперів», - заявив у коментарі ZN.UA голова ДПСУ Олександр Клименко.
 
За його словами, отримати перші результати робоча група планує вже протягом найближчих декількох днів.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...