Топ Новини

Податкова переводить великий бізнес в окремий VIP-офіс

18 січня 2012 в 15:20
Для комфортного обслуговування великих платників податківці створюють їм окремий VIP-офіс.
rabota_business_nalog_41_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко 17 січня підписав наказ №45, згідно з яким спеціалізовані інспекції по роботі з великими платниками податків підпорядковуються ДПСУ.

У прес-службі відомства зазначають, що такий крок є початком першого етапу переведення великого бізнесу на обслуговування в Центральний офіс з обслуговування великих платників податків.

"Для користувачів загальнонаціонального офісу буде працювати принцип «all inclusive» - тут будуть зібрані найкращі фахівці, запроваджені найновіші сервісні послуги", - розповів голова ДПСУ О.Клименко.

Податківці наголошують, що наразі змінюються функції регіональних інспекцій із обслуговування великих платників. У той же час, для комфорту платників на період адаптації платників всі 11 територіальних відділень СДПІ залишаться на місцях.

У ДПС, посилаючись на дані дослідження МВФ, зазначають, що такі кроки є успішним податковим трендом: це значно покращує процедури адміністрування податків та зборів для бюджетоутворюючих підприємств, зокрема податку на додану вартість (ПДВ).

Нагадаємо, раніше податкова вже запровадила VIP-сервіси для великих платників.

Також однією з новацій для усіх категорій платників є запровадження нового електронного сервісу  – так званого «податкового кабінету».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...