Податкова міліція своїми "стараннями" поповнила бюджет більш ніж на 2 млрд грн

10 липня 2012 в 16:00
Завдяки роботі податкової міліції України у першому півріччі до бюджету було спрямовано понад 2 млрд грн, а з незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 432 млн грн.
dengi_dps_gns nalogi .jpg
ZN.UA

У І півріччі 2012 року  завдяки роботі податкової міліції у взаємодії з іншими підрозділами податкової служби до бюджету було спрямовано понад 2 млрд грн.

Про це заявив перший заступник голови ДПС України – начальник податкової міліції Андрій Головач на оперативній нараді щодо результатів роботи податкової міліції у 2012 році.

Також, за словами Головача, у перші шість місяців цього року було попереджено незаконне відшкодування ПДВ на суму більше 630 млн грн, з незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 432 млн грн. Виявлено близько 2,6 тис. злочинів у сфері оподаткування, до суду направлено кримінальних справ по 1355 злочинах.

- Податкова міліція «накрила» у Києві склад контрабандної техніки на 50 млн грн

Як зазначив головний податковий міліціонер, його відомство в межах повноважень і надалі робитиме все задля забезпечення економічної безпеки держави, наповнення державного бюджету, підвищення добробуту суспільства.

Читайте также:

Пшонка пообещал, что «маски-шоу» вскоре прекратятся

В Украине создадут финансовую полицию

Налоговики нашли на предприятии Порошенко нарушения на 700 тыс. грн. Возбуждено дело

Руководитель Rozetka.ua прокомментировал обыски в компании

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...