Топ Новини

Податкова на 33% поборола корупцію у своєму відомстві, - Клименко

15 лютого 2013 в 18:10

За прикладом податкової Клименко має намір тепер побороти корупцію і на митниці.

коррупция взятка
Податківці стали "ще на 33%" менш корумпованими

Рівень корупції у Державній податковій службі (ДПСУ) за останні два роки в цілому знизився на 33%. Про це в Лондоні заявив екс-голова ДПСУ, а нині міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

За його словами, такого результату вдалося досягти "завдяки впровадженню ефективної системи внутрішнього моніторингу ризиків".

Тепер же, повідомив він, на прикладі податкової служби планується побороти корупцію і на митниці.

"Ми бачимо, що сьогодні проблема корупції особливо гостро стоїть у площині митних питань. Це серйозний виклик для нас... Зі створенням Міндоходів, ми плануємо поширити вже напрацьовані в податковій службі антикорупційні практики і на митну сферу", - заявив Клименко, зазначивши, що відомство уважно вивчає громадську думку, відгуки бізнесу та інвесторів з цього питання.

- Податківці вважають себе найменш корумпованою структурою

- Європейські бізнесмени заявляють про "всеохоплюючу корупцію" в Україні

Зокрема, в ході його зустрічі з президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті в Лондоні, сторони, як наголошується в повідомленні прес-служби відомтсва, "знайшли розуміння в питанні запобігання корупції та усунення негативних наслідків цього явища для ведення бізнесу в Україні, особливо в митній сфері".

"Для нас дуже важливою є довіра іноземних інвесторів до України... Ми не заперечуємо існуючих проблем, а системно працюємо над їхнім рішенням. Ми ставимо перед собою мету значно поліпшити діловий клімат і забезпечити рівні конкурентні умови в нашій країні, знизити адміністративний тиск на бізнес", - заявив Клименко.

За словами фіскального міністра, сьогодні весь фінансовий блок держави працює в єдиному просторі. "У нас є ресурси, і час для повноцінної імплементації заявлених реформ", - підкреслив він.

Нагадаємо, що велика частина співробітників податкової служби, а саме 59%, вважають своє відомство найменш корумпованою державною структурою в Україні.

Разом з тим нагадаємо, що навіть українські топ-чиновники і найбільші бізнесмени вважають інакше: на їхню думку, саме податківці є "грабіжниками і рекетирами", які найбільше "пресингують" бізнес всіх калібрів.

Читайте також:

Інтерв'ю ZN.UA з головою податкової Клименком: "Моє слово... в граніті відливається"

Європа не побачила значних результатів у боротьбі з корупцією в Україні

Фірташ назвав податківців грабіжниками і рекетирами

Податкова обіцяє перетворитися з фіскального відомства в "добру фею" для бізнесу

Податківці допомогли бізнесменам ухилитися від сплати 800 млн грн податків

 

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • ТСМ 17 февраля, 16:23 Це навіть не смішно. В Росії також міністр міліції відрапортував, що у його відомстві корупція взагалі ліквідована на 100%. Наш скромніший, всього на 33, тобто зі 100 співробітників податкової беруть " лапувки" тільки 67, а решта -вже "білі і пухнасті". А можно зазначити прізвища цих, хто вже " білий" напроти кожного, щоб знати до кого звертатися. Сидить відділ, людей 25 чи 30, до "чистих" - черги, а решта сумує - ніди " лапувку" взяти, дивишся через рік - вже на 100 відсотків вийшли Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • KryveOzero 16 февраля, 18:29 ого, таваріщ кліменко, прям як в СЕРЕСЕР - лозунги "5-летку за три года" або ще якась лабуда... скоро пр пабудуіть мавзАлей на Хрещптику і прийматиме паради пабєди.... і буде в нас бєссмєний лідєр нашей солнцесяйной.... хвіктор хвєлАрАвіч брєжнєв... Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Олекса 16 февраля, 14:35 Сам себе не похвалиш, будеш стояти як... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...