Топ Новини

Податківці нарахували в Києві понад 900 мільйонерів

18 червня 2012 в 13:27
Усього з початку року мешканці міста Києва подали близько 62 тисяч декларацій про майновий стан і прибутки. Сума задекларованого прибутку становить 9,6 млрд грн. У столиці проживає майже третина від усіх українських мільйонерів.
dengi_chemodan.jpg
PTyTb, limonova.com

Державна податкова служба в Києві за результатами компанії з декларування прибутків громадян, отриманих у 2011 році, зареєструвала у столиці 916 мільйонерів - на 246 більше, ніж торік.

«3 травня завершили кампанію декларування, яка вперше проходила в умовах дії нового Податкового кодексу України. Усього з початку року жителями міста Києва було подано близько 62 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. Це майже втричі більше порівняно з результатами минулого року, що свідчить про зростання свідомості наших громадян», - заявила глава ДПС Києва Ірина Носачова.

- Податкова хоче, щоб про свої доходи звітували всі українці

За її словами, сума задекларованого прибутку становить 9,6 млрд грн, що більше ніж минулого року на 3,7 млрд грн.

За представленими деклараціями самостійно визначена сума податку становила 294, 5 млн  грн. У свою чергу сума податкової знижки, яка підлягає поверненню громадянам, становить понад 20 млн грн.

«Що стосується мільйонерів, столичні органи податкової служби нарахували 916 осіб, які відзвітували про дохід більше мільйона гривень. В минулому році, за підсумками декларування їх було 680 осіб», - сказала Носачова.

Як було повідомлено, прибутки за 2011 рік на рівні більше 1 млн грн задекларували 2 тис. 291 українців, що на 754 більше, ніж 2010 року. Отже, в Києві проживає майже третина від усіх українських мільйонерів.

Станом на 1 червня декларації про прибутки до податкових органів подали 624,6 тис. громадян, що на 17 тис. більше, ніж 2011 року. Сума задекларованого прибутку  2012 року становить 36,6 млрд грн - на 12,4 млрд грн більше, ніж минулого року.

Читайте також:

Податкова відкрила у Києві окремий VIP-офіс для великого бізнесу

У Львівській області за рік удвічі збільшилася кількість мільйонерів

У Донецькій області кількість мільйонерів збільшилася на 54%

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...